Controlor la punctul de trecere (com.Stăuceni, s.Goianul Nou)

Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rom

Responsabilități: -Verifică prezenţa şi starea bunurilor materiale conform nomenclatorului aprobat; -Asigură regimul de trecere la PCT prin verificare; -Permite trecerea la PCT doar prin intermediul cartelelor magnetice; -Realizează accesul vizitatorilor în strictă corespundere cu cerinţele Consemnului particular al postului sau permite accesul conform indicaţiilor primite; -Efectuează trecerea şi staţionarea pe teritoriul obiectivului de producere a mijloacelor de transport în strictă corespundere cu cerinţele Consemnului particular al postului; -Verifică şi ia sub pază uşile de intrare şi acces în blocul administrativ, secţia de producere şi alte instalaţii inginereşti conform programului zilnic; -Patrulează pe perimetrul interior teritoriul obiectivului de producere. Cerinţe: -Experiență în domeniu - avantaj; -Cunoașterea limbilor romînă, rusă; -Disciplină, integritate, onestitate, responsabilitate etc. Ce oferim: -Carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară; -Instruiri în domeniul de activitate; -Mediu de lucru dinamic și interactiv; -Prânz gratuit; -Transport de serviciu tur-retur pe traseele: fabrică - or.Criuleni; fabrică - Hîrtopul Mic; fabrică - Dubăsarii Vechi. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile. Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun.

Departament Resurse Umane