Construcții, Muncitor calificat / necalificat

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Hîncești
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Lucru cu materiale betoniere sapa de beton, lucrari de beton, lucrari monolitice, legare de armare si cofraj Executarea întreaga gamă de lucrări de constructie Cerințe: Dorință de lucru Abilități  de a învăța lucruri noi Responsabil, punctual Capacitatea de lucru in echipa Condiții de muncă: lucrul in Echipa de profesionisti angajare oficiala, pachet social asigurat posibilitatea de a creste profesional Transport asigurat tur-retur Cazare din contul angajatorului Tichete de masă Salariu competitiv (motivant) Pentru detalii pute-ți lăsa CV-ul dvs la adresa: ac.electrostrat@gmail.com sau apelați 068547410

regiune Moldova Hîncești

SRL ELECTROSTRAT

Compania ELECTROSTRAT, se recunoaște cu o experiență de mai bine de 20 ani pe piața Republicii Moldova, în parteneriat cu furnizorul de energie electrică, Premier Energy Distribution. Deeservind cu loialitate sute de localități din țară, aducând lumina în casele oamenilor la propriu și la figurat!