Depozitar

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Aranjarea mărfii în depozit. Întreținerea bunurilor materiale ale companiei în stoc conform cerințelor. Evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor. Participare la procesul de verificare a stockului și a facturilor. Păstrarea curățeniei în depozit. Răspunderea materială pentru marfă. Participarea la inventariere. Cunoștințe de operare în programe Excel și 1C. Cerinţe faţă de candidat: Experienta in domeniu (de dorit, dar nu este obligatoriu) Starea buna fizica Abilitati de comunicare, punctual, responsabil, capacitatea de a lucra independent si in echipa Onest, responsabil, disciplinat, rezistent la stres, entuziastm. Condiții de lucru: Program de lucru: Luni - Vineri, 09:00 - 18:00. Angajare oficială. Pachet social integru. Salariu atractiv în creștere. www.handlerkraft.md

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

microcellsrl

Handlerkraft comercializează și livrează în toată Moldova o gamă largă de rafturi metalice pentru spații comerciale și industriale. De asemenea, oferim o gamă largă de stivuitoare și utilaje pentru manipularea și depozitarea mărfurilor.