Contabil la producere (salariu de la 13000 lei) / Бухгалтер на производство (с з/п от 13000 лей)

13 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități principale: -Primirea, controlul și prelucrarea documentelor primare; -Introducerea informatiei și datelor în sistemul 1C 8; -Intocmirea și verificarea rapoartelor operaționale zilnice. Cerințele noastre pentru un candidat: -Dorința de a crește și de a se dezvolta; -Cunoașterea programei 1С 8; -Utilizator de PC sigur: Word Excel; -Experiență de muncă de la 1 an; -Responsabilitate, atenție, diligență. Oferim: -Program de muncă: luni-vineri 08:30-17:30 (sîmbătă și duminică-zile libere) ; -Angajare oficială conform CM RM; -Salariu la timp de la 13000 lei; -Lucru într-un oficiu nou și modern; -Integrare într-un colectiv tînăr și activ; -Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră. Locul de lucru: Chișinău. str. Uzinelor, 169. Sediul central al companiei METANCOR-COM. Expediați CV-ul dvs la adresa poștală: hr@metancor.md. Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant. tel.: 062-029-997 web: www.metancor.md Основные обязанности: -Прием, контроль и обработка первичных документов; -Ввод информации и данных в систему 1С 8; -Подготовка и проверка ежедневных оперативных отчетов. Наши требования к кандидату: -Желание работать и развиваться; -Знание программы 1С 8; -Уверенный пользователь ПК: Word Excel; -Опыт работы минимум 1 год; -Ответственность, внимательность, исполнительность. Мы предлагаем: -График работы: пн-пт 08.30-17.30 ( суб/воскр выходные); -Официальное трудоустройство, полный соц. пакет; -Своевременная оплата труда от 13000 лей; -Работу в новом современном офисе; -Работу в молодом активном коллективе; -Перспективу профессионального и карьерного роста. Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу. ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@metancor.md или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС 062-029-997. web: www.metancor.md

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana

MetancorCom SRL

Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe.

Metancor-Com SRL