Operator introducere, prelucrare si validare date

Fără experiență
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom, Eng
limba

Responsabilitati: Introducerea, prelucrarea si validarea datelor in sistemul operational; Verificarea datelor introduse in sistem cu datele din documentele primare; Inregistrarea documentelor care insotesc marfa in sistemul operational si tinerea evidentei lor; Perfectarea rapoartelor periodice privind activitatea curenta. Cerinte: Cautam o persoana ambitioasa si pozitiva, care lucreaza eficient si care poate sa-si organizeze corect timpul; Studii medii si/sau superioare, sau sunteti student al institutiilor superioare, cu profil economic anul III, IV; Cunostinte temeinice operare PC; Capacitate de decizie; Capacitate de a lucra in echipa; Rezistenta la stres; Proactiv, constiinciozitate si dorinta de a ramane in companie pe durata cat mai mare; Pasionat in ceea ce face; Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj; Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu; Persoana comunicabila, onesta, perseverenta, atenta; Grad inalt de responsabilitate si confidentialitate. Beneficii: Cursuri de instruire; Pachet social garantat; Tichete de masa in valoare de 45 lei/zi; Salariu motivant + bonusuri în funcție de rezultatele activitatii. Mediu de lucru placut si profesionalist. Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul cu anexarea pozei la: e-mail: hr@agm.md; shr@agm.md tel: (+373)787 70 461; (+373)790 15 590 Adresa noastra: mun. Chisinau, com.Truseni, str. Calea Iesilor nr. 28/2 Te asteptam cu drag in echipa noastra!

regiune Moldova Chișinău mun. Sculeni

Татьяна, Светлана