Водитель с личным бусом/conducător auto cu microbuz personal

17 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - transportul de mărfuri în raza mun. Chișinău și pe teritoriul republicii; - ajutor la încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate; - lucrul cu documentația de însoțire. Cerințe: - deținerea unui microbuz personal cu bază lungă, medie, de marfă sau mixt; - certificat de competenta - deținerea permisului de conducere categoriile B, C; - capacitatea de a lucra cu documentația de însoțire; - buna cunoaștere a Chișinăului și a raioanelor republicii; - eficiență, dorința de a lucra într-un ritm dinamic și disponibilitatea de a-și asuma răspunderea materială pentru mărfurile transportate. Condiții: - salariu de la 17000 lei - pachet social integral; - acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă; - compensarea cheltuielilor pentru combustibil

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana