Specialist in creditare

Până la 2 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Lucrul la distanta cu clientii Сompaniei - Promovarea şi vînzarea produselor de creditare, atragerea clientilor - Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare - Analiza cererilor de împrumut - Luarea deciziilor de acordare/refuz a creditului - Planificarea şi raportarea activităţii. Cerințe față de candidați: - Experiență de lucru in domeniul creditarii - Studii superioare sau in curs, preferabil în domeniul financiar/contabil - Cunoașterea limbilor romana si rusa la nivel avansat - Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (MS Office, Excel) Сondiții: - Pachet social deplin (asigurare sociala, asigurare medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei); - Beneficiați de instruire din partea Companiei; - Colectiv tînar, dinamic; - Salariul va fi stabilit in urma interviului, bonusuri în funcție de rezultate. Телефон:067334400 Контактное лицо:Ольга E-mail:hr@amigocredit.md

regiune Moldova Chișinău mun. Buiucani