Hamal - грузчик от 13 000 лей - склад канцтоваров

13 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Full time
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Chișinău mun.
Regiune
Rus, Rom
limba

Responsabilități: - Încărcarea/discărcarea produselor la depozit Cerințe: - punctualitate, responsabilitate, atenție Ce oferim noi: - salariu de 13000 lei - angajare oficială în câmpul muncii; - condiții bune de lucru - creștere profesională și în salariu - program de lucru: 09:00-19:00 6/1 (sambata zi scurta pana la masa) - depozitul se afla in raionul Ciocana str. Mihail Sadoveanu, 42/7 Функции: - загрузка бусов - разгрузка приходящих товаров - раскладка товаров по стеллажам Требования: - пунктуальность, ответственность, внимательность Условия работы: - официальное трудоустройство - склад расположен в районе Чокана - понедельник-пятница 9-18:30, суббота короткий день до обеда - заработная плата 13000 леев - отличные условия труда и дружелюбный коллектив Просим заинтересованных соискателей отправлять CV на указанный email или звонить по номеру, приведенному ниже. Телефон: 061161550 Контактное лицо: Ирина E-mail: crafti4job@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana