Urgent! Marketolog - de la 5000 lei!

5 000 lei
salariu, de la
Pînă la 2 ani
stagiul de muncă
Grafic liber
orarul de lucru
Superioare
învățământul
Chișinău mun.
regiunea
rus, rom
limba

Responsabilităţi: - Negocierea și încheierea contractelor B2B, - Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei. Cerinte - orientare către client, - cunoaşterea limbilor română, rusă, - cunoaşterea avansată a calculatorului, - abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii, - experienţa în vânzări constituie un avantaj, - responsabilitate, iniţiativă, punctualitate. Beneficii: - salariu de la 5000 lei, - premii conform rezultatelor, - pachet social deplin, - telefonie mobilă nelimitată. Persoanele interesate rugăm să trimimteți CV-ul pe email: office@aursoft.md

regiune Moldova, Republica Chișinău mun.

Aursoft SRL

Aursoft SRL

Compania Aursoft realizarea soluțiilor soft inovative. Oferim dezvoltarea diferitor aplicatii corporative, portalurilor informaţionale, a sistemelor web și a produselor soft business personalizate.