Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Sofer

Fără experiență
stagiul de muncă
Full time
orarul de lucru
Medii
învățământul
Chișinău mun.
regiunea
rus, rom
limba

Responsabilitati de baza: 1. Promovarea produselor firmei la sediile clientilor; 2. Oferirea de solutii optime pentru cerintele clientilor; 3. Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti; 4. Realizarea obiectivelor de vanzari; 5. Gestionarea optima a incasarilor aferente livrarilor de marfa. Cerinte fata de candidati: 1. Cunostinte tehnice relevante; 2. Experienta intr-un post similar(constituie avantaj) ; 3. Dorinta, cunostinte si experienta in oferirea de servicii la standarde inalte; 4. Foarte bune abilitati de comunicare si relationare (fluenta si corectitudine in exprimare, vorbit si in scris); 5. Persoana orientata spre rezultate, capabila sa respecte termene limita; 6. Permis de conducere cat. B. Oferta companiei: 1. Post permanent de tip full time; 2. Pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante; 3. Mediu de lucru dinamic si profesionist; 4. Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei. Candidatii interesati sunt invitati sa transmita CV-urile la adresa: veliasgroup@gmail.com Va multumim.

regiune Moldova Chișinău mun.