Sofer distribuitor

Fără experiență
stagiul de muncă
Full time
orarul de lucru
Medii
învățământul
Chișinău mun.
regiunea
rus, rom
limba

Responsabilitati de baza: 1. Promovarea produselor firmei la sediile clientilor; 2. Oferirea de solutii optime pentru cerintele clientilor; 3. Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti; 4. Realizarea obiectivelor de vanzari; 5. Gestionarea optima a incasarilor aferente livrarilor de marfa. Cerinte fata de candidati: 1. Cunostinte tehnice relevante; 2. Experienta intr-un post similar(constituie avantaj) ; 3. Dorinta, cunostinte si experienta in oferirea de servicii la standarde inalte; 4. Foarte bune abilitati de comunicare si relationare (fluenta si corectitudine in exprimare, vorbit si in scris); 5. Persoana orientata spre rezultate, capabila sa respecte termene limita; 6. Permis de conducere cat. B. Oferta companiei: 1. Post permanent de tip full time; 2. Pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante; 3. Mediu de lucru dinamic si profesionist; 4. Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei. Candidatii interesati sunt invitati sa transmita CV-urile la adresa: veliasgroup@gmail.com Va multumim.

regiune Moldova, Republica Chișinău mun.

Pavel