iGreen Computers

Reparația și comercializarea tehnicii de oficiu

Вакансии

Reprezentant comercial la telefon з/п не указана

Compania iGreen Computers este în căutarea unor reprezentanți comerciali la telefon pentru apelarea și stabilirea contactelor cu potențialii clienți. Responsabilități de bază: - Contactarea telefonică a potențialilor clienți (companii din Chișinău)

Operator efectuare apeluri з/п не указана

Efectuarea apelurilor conform unei baze existente de clienți potențiali și informarea despre promoțiile curente.

Ajutor de administrator de rețea з/п не указана

Responsabilități: Reparația calculatoarelor, înlocuirea componentelor defecte, profilaxia, instalarea Sistemelor de Operare și programelor, deplasări în raza Chișinăului. Condiții de munca: Salariu atractiv cu posibilitatea de a crește; Colectiv tân

Inginer IT з/п не указана

Responsabilități de bază: - Diagnosticarea tehnicii de calcul; - Instalare și configurare SO și software; - Înlăturarea problemelor de software, hardware, rețea; - Opțional: deplasări în raza mun. Chișinău; - Cunoștințe în configurare servere, mikrot

Manager relații cu clienții з/п не указана

Compania iGreen Computers este în căutarea unor manageri relații cu clienții, pentru promovarea serviciilor și produselor companiei. Compania se ocupa cu deservirea și reparația tehnicii de calcul și comercializarea ei. Cerințe faţă de candidat: Cu