NIVALLI

NIVALLI

www.nivalli.md

Мясокомбинат «Nivalli» в Молдове Искусство создания вкусных колбас и мясных деликатесов в полной мере воплощено в каждом продукте торговой марки «Nivalli» и является приоритетной задачей сотрудников мясокомбината. Под брендом «Nivalli» представлены популярные и уникальные рецептуры.

Вакансии

Marketing Manager з/п не указана

Responsabilități de bază: - Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing; - Planificarea promovării produselor; - Elaborarea bugetelor de marketing pe produse; - Cercetarea de marketing și elaborarea recomandărilor practice; - Colaborarea ne

Angajăm vânzotori! з/п не указана

4000-6500 lei… și mai mult pentru 15 zile lucrătoare! Cerințe: - experiență de a vinde cu plăcere; - lucrul cu aparatul de casă și cu banii; - abilitatea de a învăța rapid!

Vânzător (produse alimentare - mezeluri) ORHEI, str. Dorobanți Vânzător (produse alimentare - mezeluri) ORHEI, str. Iachir Dacă ești o persoană tânără, ambițioasă, comunicabilă și pozitivă te invităm să faci parte din echipa noastră. Responsabilită

Manager de oficiu з/п не указана

Descrierea postului: - Administrarea și organizarea activității de secretariat - Asigurarea oficiului cu materialele necesare - Planificarea și organizarea lucrului în oficiu, etc. Cerințe: - Medii speciale sau superioare - Experiență de cel puțin 1a

Contabil (evidența materialelor) з/п не указана

Responsabilitatea postului: - Evidenţa materialelor și a stocurilor de materiale din cadrul depozitului companiei, prin conlucrarea cu specialiștii depozitului din cadrul sectoarelor subordonate companiei; - Desfășurarea inventarierii bunurilor între

Specialist de implementare 1C з/п не указана

Responsabilități: - Dezvoltă programe software pe baza platformei 1C: Versiunea 8.3. conform caietului de sarcini - Proiectează structura de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Versiunea 8.3. - Întreține și testează programele

Dacă sunteţi un Șef de tură, căruia îi place să elibereze marfă calitativă şi să obţină rezultate, doriţi să fiţi unul din membrii echipei de profesionişti adevăraţi, stabile pe piaţă, să lucraţi cu plăcere şi să obţineţi o carieră profesională, Noi