SRL Maestro-Nut

www.maestro-nut.com

Вакансии

Manager Export з/п не указана

Colectivul firmei SRL Maestro-Nut selecteaza noi membri pentru extinderea echipei. Cautam acei candidati care, printr-o atitudine pozitiva, dinamica, deschisa si exigenta fata de propria prestatie, pot deveni colegi si prieteni de nadejde, s

Compania MAESTRO-NUT S.R.L. anunta vacanta pozitia de CONTABIL // Economist Cerinte fata de candidati: - Studii superioare de specialitate, - Experienta in domeniu min. 2 ani; - Cunoasterea SNC si a programei 1C, - Cunoasterea limbilor romana si r

Sortatori - nuci! urgent! fara experienta! з/п не указана

Responsabilitati : - Sortarea miezului de nucă după categorii. - STRICAREA NUCILOR. NOI OFERIM (CONDITII DE MUNCA): - MASA GRATUITA - SALARIU ATRACTIV - ASIGURARE MEDICALA SI SOCIALA - ANGAJARE Dacă sunteţi sîrguincioşi, perseverenţi şi dorni

Compania MAESTRO-NUT S.R.L. anunta vacanta pozitia de FEMEIE DE SERVICIU (SERVITOARE) Responsabilitati principale: - Mentinerea curateniei in sectia de vinzari Cerinte : - Stare de sanatate buna, - Responsabilitate, atentie, punctualitate.

Кладовщица. Depozitar з/п не указана

ADRESA LOCULUI DE MUNCA – OR. ORHEI STR. T. CIOBANU 13 CERINTE - STUDII MEDII speciale - EXPERIENTA DE MUNCA 1-2 ANI - CUNOASTEREA LIMBILOR RUS+ROM

Electrician з/п не указана

Compania MAESTRO-NUT S.R.L. anunta vacanta pozitia de ELECTRICIAN, capabil sa realizeze retele electrice, bransamente si alte instalatii electrice, executie si intretinere retele si instalatii de joasa / inalta tensiune. Cerinte: *Studii de calific

Specialist resurse umane - floresti з/п не указана

ompania MAESTRO-NUT S.R.L. anunţă vacantă poziţia de Specialist resurse umane - FLORESTI Responsabilități de serviciu: * Recrutoarea personalului. * Planifică și coordonează orientarea noilor angajați, pentru a facilita integrarea acestora în orga