Mediasucces SRL

www.aquauniqa.md

Distribuitor ofical al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare

Вакансии

Expeditor з/п не указана

Compania Mediasucces SRL, distribuitor oficial al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează expeditor. Cerințe: - Cunoașterea limbii ruse şi a limbii de stat; - Abilitate de a lucra în echipă; - Cunoaşterea şi orientarea în oraş;

Sofer з/п не указана

Compania MediaSucces SRL, distribuitor oficial al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează șofer-expeditor. Cerințe: - Cunoașterea limbii ruse şi a limbii de stat; - Abilitate de a lucra în echipă; - Cunoşterea şi orientarea în or

Post vacant contabil-casier з/п не указана

Responsabilităţi: - Primirea și procesarea comenzilor în program; - Eliberarea facturilor fiscale; - Efectuarea încasărilor și plăților (dispozițiilor de încasare/eliberare a numerarului, deconturilor de avans); - Completarea Registrului MCC; - Emit

Hamal з/п не указана

Compania Mediasucces SRL, distribuitor oficial al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează hamali. Responsabilități: -Lucrări de încărcare și descărcare a mărfii; -Punctualitate; -Responsabilitate; -Sîrguință; Oferim: -Salariu moti

Conducator stivuitor з/п не указана

Compania MediaSucces SRL, distribuitor oficial al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează șofer stivuitor pentru depozit. Cerințe: - Certificat pentru stivuitor; - Experiență în domeniu; - Onestitate, responsabilitate, punctualitat