BELNIS

DOMENIUL DE CATIVITATE DIN 2001 ESTE: SANATATE PUBLICA PRIN ACTIVITATI, SERVICII PEST CONTROL Suntem licentiati, acriditati, activam in baza standardelor ISO...

Вакансии

Contabil specializat pe resurse umane з/п не указана

Anunțăm concurs pentru postul de Contabil specializat în resurse umane , care va exercita: Cerințe fața de candidat: - Studii superioare , medii speciale contabile - Cunoasterea sistemului național contabil, legislația fiscala - Experiență minimum

Dezinfecționist з/п не указана

Dezinfecționist Dezinfectionistul (operator BMPC), initial este instruit si se conduce dupa un regulament intern al Companiei BELNIS. Activeaza in echipa cu alt operator de dezinfectie (BMPC) cu experienta de munca. Orice persoana responsabila, care

Depozitar з/п не указана

Se anunță loc vacant pentru funcția de depozitar ! Cerințe obligatorii: - organizat/ă - disciplinat/ă - responsabil de lucrurile, marfurile sub gestiune, - responsabil de evidența și ordine Functii: 1.îndeplinește funcții de încărcări, descărcări

Reprezentant-manager vînzări з/п не указана

Descrierea postului: - Realizează cantități de vânzări și încasări; - Vizitează toți clienții din ruta stabilită; - Menține și dezvoltă relația cu Beneficiarii la moment și obtinuti ; - Implementează promoțiile pentru client; - Verifică stocul d