StarNet

Вакансии

Inginer în telecomunicații (conectări) з/п не указана

Obiectivul postului: Asigurarea conectări clienţilor la serviciile Companiei. Responsabilități: - conectarea clienţilor la reţea (oferirea semnalului optic); - înlăturarea deranjamentelor de infrastructură; - asigură trasarea cablului la puncte

Operator suport tehnic з/п не указана

Obiectivul Postului: Obținerea indicilor maximi de satisfacție a clienților prin acordarea suportului tehnic și soluționarea în termeni cît mai restrînși a problemelor apărute în procesul de prestare a serviciilor oferite de către compania StarNet.

Business Analyst Resurse Umane з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Business Analyst Resurse Umane pentru a eficientiza procesele Departamentului Resurse Umane. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunită

Specialist Marketing Resurse Umane з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Specialist Marketing Resurse Umane pentru a promova Brandul de Angajator. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de creștere în c

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Inginer în telecomunicații Serviciul Gestiune Rețea Magistrală ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de creștere în carieră într

Persoană de serviciu з/п не указана

Reponsabilități: - Executarea lucrărilor de curațenie în spațiile de birouri, ștergerea prafului; - Menţinerea în permanenţă a curăţeniei în spațiile companiei. Cerințe: - Cunoașterea limbilor română, rusă; - O persoană responsabilă și sîrguincioasă

Agent Pază з/п не указана

Responsabilități: - Evidența accesului vizitatorilor și al angajaților; - Întâmpinarea clienților și furnizarea de informații; - Supravegherea oficiului StarNet și asigurarea respectării ordinii publice în raza postului păzit; - Raporterea activ

Marketing & communications manager з/п не указана

Responsibilities: – Creates and coordinates marketing campaigns performing research and providing insights regarding the market, trends, competitors, potential and existing customers; – Coordinates and develops print and online advertising, email mar

Specialist Recrutare з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Specialist Recrutare pentru a atrage noi talente. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de creștere în carieră într-o companie m

Programator Net Developer з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Programator Net Developer pentru dezvoltarea și menținerea aplicațiilor software.   ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de

Inginer Programator (web Front-End) з/п не указана

La StarNet suntem o echipă de profesioniști care creăm noi oportunități, facilitînd accesul comunității la tehnologii și soluții de ultimă generație. Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de inginer programator (web Front-End) pentru a el

Șef serviciu gestiune rețele magistrală з/п не указана

La StarNet suntem o echipă de profesioniști care creăm noi oportunități, facilitînd accesul comunității la tehnologii și soluții de ultimă generație. Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Șef Serviciu Gestiune Rețele Magistrală pentru

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Manager Vânzări Clienți Corporativi (B2B) pentru atragerea clienților corporativi noi. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de