Medpark

Mеждународная больница Medpark является первой и крупнейшей многопрофильной частной больницей в стране. Оборудованная на передовом уровне, больница Medpark имеет операционные залы и сверх-экипированные салоны, отделение акушерства, собственную лабораторию, поликлинику.

Вакансии

Asistent/a medical/a з/п не указана

Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional (JCI), care are o capacitate de 80 paturi in staționar, 4 săli de operații, 2 săli de naștere, dispune de propriul laborator si

Femeie de serviciu / Уборщица з/п не указана

Spitalul Internațional Medpark angajează femeie de serviciu. Cerințe: o femeie responsabilă, muncitoare și gospodină, energica, punctuală și prietenoasă. Oferim: - salariu 3300 lei net, achitat la timp pe card, - angajare oficială cu tot pachetul

Infirmiera / санитарка з/п не указана

Spital privat in Chisinau angajeaza infirmiera. Cerințe: - Dorința de a munci - Persoane energice, harnice, atente. - Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii. - Responsabil, onest, punctual. Oferim: - Angajare oficială cu program pe sc

Însoțitor pacienți з/п не указана

La Medpark acest rol presupune: - Întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă - Transportarea pacienților cu ajutorul scaunului cu rotile - Ghidarea și însoțirea pacienților prin spital Cerințe: - O persoană sociabilă și orienta

Operator recepţie з/п не указана

Poți fi persoana potrivită dacă: Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni Iți place să fii ordonat / ă şi ești atent/ă la detalii Îți asumi responsabilitatea Ai studii superioare (inclusiv studentă în ul

Specialist Resurse Umane - Recruiter з/п не указана

Responsabilități: - Organizarea şi coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal; - Verificarea şi raportarea lunară către departamentul contabilitate a informaţiei cu privire la salarizarea angajaţilor; - Asistarea Managerului Resurse

IT Manager (full-time/part-time) з/п не указана

Responsibilities: Ensures maintenance and development of local area network; Ensures support and development of local informational system; Determines the organization's IT needs, develops IT projects; Manages all software and hardware projects,

Învățămînt dual operator recepție з/п не указана

Ai absolvit liceul sau gimnaziul? Acum poți continua studiile și câștiga în același timp! Noul program de Învățământ dual le permite tinerilor să învețe o profesie la Colegiul Național de Comerț al ASEM, dar și să lucreze în același timp la Spitalul

Psiholog clinician з/п не указана

Responsabilităţi: Diagnostic, evaluare clinică şi psihometrică Evaluarea dezvoltării psihologice Consiliere şi terapie suportivă a pacientului si/sau familiei Consilierea în situaţii de criză şi asistenţa pacientilor paliativi; Cerințe: Studii de