Medpark

Mеждународная больница Medpark является первой и крупнейшей многопрофильной частной больницей в стране. Оборудованная на передовом уровне, больница Medpark имеет операционные залы и сверх-экипированные салоны, отделение акушерства, собственную лабораторию, поликлинику.

Вакансии

Operator recepţie з/п не указана

Poți fi persoana potrivită dacă: Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni Iți place să fii ordonat / ă şi ești atent/ă la detalii Îți asumi responsabilitatea Ai studii superioare (inclusiv studentă în ul

Asistent/a medical/a з/п не указана

Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional (JCI), care are o capacitate de 80 paturi in staționar, 4 săli de operații, 2 săli de naștere, dispune de propriul laborator si

Contabil - casier з/п не указана

Responsabilităţi: - Evidența operațiunilor cu casa - Evidența operațiunilor cu banca - Evidența decontărilor cu contragenții - Pregătirea și prezentarea rapoartelor și dărilor de seamă ce țin de fluxul de numerar Cerinţe: - Studii universitare în co

Infirmiera / санитарка з/п не указана

Spital privat in Chisinau angajeaza infirmiera. Cerințe: - Dorința de a munci - Persoane energice, harnice, atente. - Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii. - Responsabil, onest, punctual. Oferim: - Angajare oficială cu program pe sc

Felcer laborant з/п не указана

Responsabilităţi: - Colectarea şi efectuarea calitativă a analizelor din domeniul clinic, biochimic, imunologic - Prestarea rezultatelor în termenii stabiliţi de instituţie Cerinţe: - Experienţă de muncă în funcţie de felcer-laborant minim 1 an - C

Responsabilităţi: oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post respectarea standardelor instituţiei Cerințe: Studii medicale obligatoriu Experienţă de succes în funcție similară - prezintă avantaj Personalitate flex