Medpark

Mеждународная больница Medpark является первой и крупнейшей многопрофильной частной больницей в стране. Оборудованная на передовом уровне, больница Medpark имеет операционные залы и сверх-экипированные салоны, отделение акушерства, собственную лабораторию, поликлинику.

Вакансии

Medic embriolog з/п не указана

Ai absolvit rezidențiatul la medicină de laborator, epidemiologie, microbiologie, morfopatologie sau altă specialitate medicală și îți dorești o carieră de succes acasă, în Moldova? Spitalul Internațional Medpark anunță post vacant de Medic embriolog

Femeie de serviciu/menajera з/п не указана

Cerințe: - Dorința de a munci - Persoane energice, harnice, atente. - Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii. - Responsabil, onest, punctual. Oferim: - Angajare oficială cu program pe schimburi - Pachet social integral - Alimentație gr

Contabil-casier з/п не указана

Responsabilităţi: - Evidența operațiunilor cu casa - Evidența operațiunilor cu banca - Evidența decontărilor cu contragenții - Pregătirea și prezentarea rapoartelor și dărilor de seamă ce țin de fluxul de numerar Cerinţe: - Studii universitare în co

Reprezentant medical з/п не указана

Responsabilităţi: Promovarea eficienta a imaginii si a produselor companiei către medici si alți specialiști din domeniu Întocmirea studiilor si rapoartelor cerute de companie, bazate pe informații reale culese de pe piața Realizarea numărului de

Șef secție vânzări з/п не указана

Responsbilităţi: Coordonează activitatea de vânzări pe toate segmentele; Coordonează, îndrumă și controlează modul de organizare și desfășurare a activitații echipei de vânzări; Elaborează şi implementează scenarii de vânzări, procese şi sisteme d

Femeie de serviciu з/п не указана

Angajăm persoane pentru efectuarea curățeniei în spital. Graficul de muncă - pe schimburi. Prînzul gratuit.