Medpark

Mеждународная больница Medpark является первой и крупнейшей многопрофильной частной больницей в стране. Оборудованная на передовом уровне, больница Medpark имеет операционные залы и сверх-экипированные салоны, отделение акушерства, собственную лабораторию, поликлинику.

Вакансии

Infirmiera / санитарка з/п не указана

Spital privat in Chisinau angajeaza infirmiera. Cerințe: - Dorința de a munci - Persoane energice, harnice, atente. - Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii. - Responsabil, onest, punctual. Oferim: - Angajare oficială cu program pe sc

Servitoare în oficiu з/п не указана

Spitalul Internațional Medpark angajează femeie de serviciu. Cerințe: o femeie responsabilă, muncitoare și gospodină, energica, punctuală și prietenoasă. Oferim: - salariu 3300 lei net, achitat la timp pe card, - angajare oficială cu tot pachetul

Lucru pentru studenți з/п не указана

Lucru pentru studenți - efectuarea curățeniei în încăperi Spitalul Internațional Medpark angajează tineri/studenți pentru lucrări de curățenie a încăperilor spitalului. Cerințe: - dorința de a munci; - responsabilitate și disciplină; - acuratețe și

Agent achiziţii з/п не указана

Responsabilitati: -Primirea comenzilor, căutarea şi procurarea tuturor bunurilor necesare în spital, inclusiv a consumabilelor medicale; -Colaborarea cu furnizorii, urmărirea comenzii. Cerinţe: -Cunoaşterea limbilor română, rusă şi engleză; -Cunoaşt

Asistent/a medical/a з/п не указана

Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional (JCI), care are o capacitate de 80 paturi in staționar, 4 săli de operații, 2 săli de naștere, dispune de propriul laborator si