Medpark

Mеждународная больница Medpark является первой и крупнейшей многопрофильной частной больницей в стране. Оборудованная на передовом уровне, больница Medpark имеет операционные залы и сверх-экипированные салоны, отделение акушерства, собственную лабораторию, поликлинику.

Вакансии

Femeie de serviciu / Уборщица з/п не указана

Spitalul Internațional Medpark angajează femeie de serviciu. Cerințe: o femeie responsabilă, muncitoare și gospodină, energica, punctuală și prietenoasă. Oferim: - salariu 3300 lei net, achitat la timp pe card, - angajare oficială cu tot pachetul

Infirmiera / санитарка з/п не указана

Spital privat in Chisinau angajeaza infirmiera. Cerințe: - Dorința de a munci - Persoane energice, harnice, atente. - Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii. - Responsabil, onest, punctual. Oferim: - Angajare oficială cu program pe sc

Operator recepţie з/п не указана

Poți fi persoana potrivită dacă: Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni Iți place să fii ordonat / ă şi ești atent/ă la detalii Îți asumi responsabilitatea Ai studii superioare (inclusiv studentă în ul

Inginer biomedical з/п не указана

Responsabilităţi: - Monitorizarea și mentenanța echipamentelor medicale. - Diagnosticarea defecțiunilor apărute, inițierea de măsuri corective și repararea defecțiunilor la echipamentele medicale. Cerinţe: - Studii universitare complete sau în curs

Specialist Resurse Umane з/п не указана

Responsabilități: - Gestionarea documentației cu privire la angajați: perfectarea procedurilor de angajare/demisie, acorduri adiționale la CIM, elaborare și evidență ordine de concediu anual plătit, concedii fără plată, transferuri, deplasări, formăr

IT Manager (full-time/part-time) з/п не указана

Responsibilities: Ensures maintenance and development of local area network; Ensures support and development of local informational system; Determines the organization's IT needs, develops IT projects; Manages all software and hardware projects,

Asistent/a medical/a з/п не указана

Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional (JCI), care are o capacitate de 80 paturi in staționar, 4 săli de operații, 2 săli de naștere, dispune de propriul laborator si

Însoțitor pacienți з/п не указана

La Medpark acest rol presupune: - Întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă - Transportarea pacienților cu ajutorul scaunului cu rotile - Ghidarea și însoțirea pacienților prin spital Cerințe: - O persoană sociabilă și orienta

Psiholog clinician з/п не указана

Responsabilităţi: Diagnostic, evaluare clinică şi psihometrică Evaluarea dezvoltării psihologice Consiliere şi terapie suportivă a pacientului si/sau familiei Consilierea în situaţii de criză şi asistenţa pacientilor paliativi; Cerințe: Studii de

Reprezentant medical з/п не указана

Oferim: - salariu atractiv, bazat pe performanţă - automobil de serviciu - posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesionişti - grafic de muncă full-time sau part-time - oportunități de dezvoltare profesională şi personală Cerințe: - studii med

санитар / infirmier з/п не указана

Infirmier - în spital privat. Lucru pe schimburi, condiţii bune de lucru, pachet social + salariul 4000 lei net + alimentaţie gratuită + uniforma. Санитар - в частной больнице. Работа посменно, хорошие условия труда, социальный пакет + зарплата 4000