HR Simple Solutions

www.simplehr.md

Companie de recrutare

Вакансии

Șoferi autocar з/п не указана

Compania "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, caută candidați pentru postul vacant: Șoferi autocar Ești pasionat de călătorii? Aliniază-te echipei de șoferi de autocar și folosește ocazia sa vezi lumea cu noi! Clientul nostru, compa

Менеджер по логистике з/п не указана

Kомпания "HR Simple Solutions ", по поручению своего клиента, находится в поиске кандидатов на должность: Менеджер по логистике В крупную дистрибуционную компанию. Обязанности: Формирование маршрутов доставки в логистической программе Распределени

Consultant-vânzător în Show-Room з/п не указана

Cel mai mare importator de parchet si materiale de finisare, în legătura cu deschiderea unui show-room nou pe strada Uzinelor, este în căutare de Consultant-Vânzător Obligații: -Informarea clienților cu privire la produsele show-room-lui cu demonst

Крупная производственная компания приглашает на работу Технолога пищевого производства. Обязанности: - Управление коллективом производственного цеха - Выполнение производственного плана по выпуску готовой продукции - Проведение инструктажа подчине

Contact center agent з/п не указана

Company: international company, is currently looking to expand its Contact Center, and is inviting English-speaking candidates to apply. Contact center is the main point of contact, being available 24h, thus the positions suppose shifts programs avai

Dispecer Transport International з/п не указана

La solicitarea clintului nostrum suntem în căutarea candidaților pentru postul de dispecer transport internațional. Invităm persoane responsabile și dornice de a munci. Cerințe cadidați - Studii colegiale sau superior in domeniul transportului rep

Manager transport з/п не указана

Compania "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, caută candidați pentru postul vacant: Manager transport Ai studii și/sau experiență în domeniul logisticii transportului? Ești meticulos și organizat? Suntem în căutare de așa persoane! C

Contabil-Casir з/п не указана

Cerinte: - Cunoasterea programului de contabilitate 1C; - Studii (de specialitate - contabilitate) superioare sau cursuri de calificare - Cunoașterea PC-lui, în special programa 1C, Pachet MS Office; - Cunoaștere obligatorie a limbii de stat și a

Casier з/п не указана

Cerinte: - Experienta minim 6 luni in calitate de casier - Cunoasterea programului de contabilitate 1C; - Studii (de specialitate - contabilitate) superioare sau cursuri de calificare - Cunoaștere obligatorie a limbii române si ruse - Abilități nu

Agent de turism з/п не указана

Compania "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, caută candidați pentru postul vacant: Agent de turism Ai studii în domeniul turismului? Ești pasionat de călătorii? Vrei să ai un job plăcut dinamic și captivant? Atunci asociază-te celui

Customer Service Representative з/п не указана

Company: a subsidiary of foreign logistic company, oriented in communication and breakdown service for commercial vehicles in case of an unexpected standstill, caused by tyre problems or technical malfunctions, is interested to invite Customer Servic

HR Manager з/п не указана

Обязанности: - Ведение кадрового документооборота (прием, перевод, увольнение сотрудников, ведение необходмой отчетности и т.д..) - Осуществление поиска и подбора кадров в компанию - Выполнение иных поручений непосредственного руководителя Требован

Știați că hainele pentru copii se vind practic singure? Avînd insă o gamă variată de alegere, deseori părinții se confruntă cu dificultatea de a alege. Din acest considerent, suntem în căutarea unui consultant vînzător pentru magazinul nostru de hain

Asistent/a directorului general з/п не указана

Compania de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, caută candidați la următorul post vacant: Asistent/a Directorului General Ești o persoană activă, bine organizată și dorești să îți construiești o carieră în sistemul bancar,

Make-up Sales Manager з/п не указана

Compania de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clienților săi, caută candidați pentru următorul post vacant: Make-up Sales Manager Compania de distribuire și comercializare a produselor profesionale de make up, în legătura cu creșterea d

Specialist in Marketing з/п не указана

Compania de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, caută candidați pentru următorul post vacant: Specialist in Marketing Clientul nostru, este o companie tânără și ambițioasă, cu perspective globale de dezvoltare, caută în ac

Администратор офиса з/п не указана

Рекрутинговая компания "HR Simple Solutions" по поручению своего клиента находится в поиске кандидатов на должность: Администратор офиса Если Вы успешный Администратор, с опытом работы как администратор салона, магазина косметики, или офис менедж

Финансовый аналитик з/п не указана

Рекрутинговая компания "HR Simple Solutions" по поручению своего клиента находится в поиске кандидатов на должность: Финансовый аналитик Требования к успешному кандидату: Опыт работы в Финансовых отделах международных компаний или в отделах Финансо

Junior Financial Analyst з/п не указана

Recruiting Company "HR Simple Solutions" on behalf of its client is looking for candidates for the position of : Junior Financial Analyst Our client is an international distributor, due to its internal development needs, would like to invite within

Junior Marketing Executive з/п не указана

Compania de recrutare "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său, caută candidați la următorul post vacant: Junior Marketing Executive Our client is a globally developing make up products distribution company, due to its extensive developme