Împarația curățeniei

Вакансии

Avem nevoie de lucrători la un depozit de produse cosmetice. Orașul: Chișinău. Studii: nu sunt importante. Experiență profesională: nu este importantă. Responsabilități: - selectarea produselor conform comenzilor primite și ambalarea acestora; - co

Vînzător-consultant Chișinău з/п не указана

În magazinul de produse chimice și cosmetice Împărăția Curățeniei. Cerinte față de candidat: - Aveti abilități de comunicare, înțelegere pentru lucru interesant intr-o echipa prietenoasa si in continua dezvoltare; - Nu este obligatorie experiența, da

IТ специалист з/п не указана

Обязанности: 1) Установку и настройку ОС. Настройка сетевого оборудования. 2) Подготовку компьютерных и периферийных устройств к работе, сборка и установка торговых мест и подключение торгового оборудования. 3) Проведение технического обслуживания и

Программист 1C з/п не указана

Требования: - опыт работы не менее трех лет. - высшее образование. - обязательное знание бухгалтерии, торговли, программа 1С. - доработка и обновление конфигурации 1С. - способность решать серьезные задачи в установленные сроки. Условия труда: - Пол

Водитель-експедитор з/п не указана

Требования: - среднее образование; - дисциплинированность, ответственность, исполнительность, умение работать в команде; - опыт работы: от 1-го года;-; Условия: - категория B,C; - стабильная заработная плата (от 5000) - полный рабочий день; - перево

Compania angajeaza Agent-vanzari a produselor de menaj si uz casnic (detergenti, cosmetica). Cerinţe: - Experienţă în domeniul vânzărilor (preferential) - Abilităţi de comunicare şi convingere - Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator (MS Of