Enter

Enter

Основанная в 2003 году компания «Enter» является крупнейшей в Республике Молдова розничной сетью, осуществляющей торговлю цифровой и портативной техники, современных гаджетов и оказывающей услуги в сфере сотовой связи. Мы являемся крупнейшим партнером компании Orange SA.

Вакансии

Curier з/п не указана

CURIER Descrierea postului: Livrarea mărfii către magazinele companiei; Cerințe față de candidat: Studii finisate sau în curs de finisare; Experiențp în domeniul nu este prioritat; Cunoașterea orașului; Cunoașterea limbilor română și rusă;

Director departamentului Online з/п не указана

Director departamentului Online Cerințe profesionale Cunoașterea pieței internet-vânzărilor Cunoștințe de bază despre piața locală în domeniul vânzărilor tehnicii, gadgeturilor și electrocasnicilor Experiență administrativă de minim 1 an Capacit

Copywriter з/п не указана

Copywriter Obligațiuni: Elaborarea textelor care vând și celor informative, pentru site și e-mail Realizarea machetelor pentru texte și scrisori Elaborarea denumirilor pentru colecții și produse Pregătirea, scrierea și corectarea textelor descrip

Casier з/п не указана

Casier Îți plac oamenii și banii? Vino să lucrezi casier în rețeaua noastră mare și unită. Finalizarea comenzii – finisarea, în care rolul principal îl joacă casierul. De tine depinde, ce impresii vor avea cumpărători despre magazinul nostru! Zâmbe

Manager relații cu clienții з/п не указана

MANAGER RELAȚII CU CLIENȚII Descrierea postului: Vînzarea și consultarea clienților; Informarea clienților despre produsele digitale noi apărute pe piață și serviciile oferite de companie. Cerințele față de candidat: Studii finisate sau în cur