Simpals

Simpals — это крупнейшая доска объявлений, детальная карта Молдовы, замечательные мультфильмы, свежие новости, эффективная реклама, отечественный видеохостинг, топовые форумы и спортивные ивенты. У нас крутая команда, нестандартные проекты и взрывная атмосфера.

Вакансии

Инженер-электронщик з/п не указана

Мы открываем свои двери молодым специалистам в области электроники и микроэлектроники, желающим поучаствовать в создании крутых девайсов start-up проекта Garage - http://garage.md/ru/ Кратко о том, кто мы такие - https://play.md/2427120

Программист 1С з/п не указана

Чем будете заниматься: - программная доработка конфигураций 1С-Предприятия 8.3; - модификация, обновление и создание документов, отчетов, обработок бухгалтерского, оперативного и управленческого учета; - проектирование и создание новых блоков. Что т

Inginer Electronist з/п не указана

Simpals Garage este un incubator start-up, care se ocupă de proiecte din domeniul energiei regenerabile, echipamentelor sportive unice, sistemelor de casă inteligentă etc. Iar acum suntem în căutarea unui: Inginer electronist Deschidem ușile pentru

Middle UI / Front-end Developer з/п не указана

Cunoștințe și abilități: – cunoașterea HTML, CSS, JavaScript; – cunoașterea Git; – ES2016; – React; – GraphQL; Vor constitui un avantaj următoarele competențe: – pre/post processe (Less/Stylus/Sass/PostCSS); – Redux; – Flow; – Styled components; – S

Antrenor de ciclism з/п не указана

În cadrul Federației de Triatlon din Republica Moldova s-a deschis un post vacant de antrenor de ciclism. Dacă în colecția ta cinematografică ai filmele: Vise de ciclism, Scoțianul zburător sau Chasing Legends, îți place viteza, să cunoști oameni no

Moderator site-uri з/п не указана

Responsabilități funcționale: - moderarea contentului site-urilor de top ale companiei (999, Joblist, Point); - consultarea telefonică a utilizatorilor; - lucrul cu reclamațiile utilizatorilor. Ce trebuie să știi și să poți: - comunicarea fluentă

Требования: - знания HTML, CSS, JavaScript; - знания Git; - ES2016; - React; - GraphQL; Будут плюсом следующие знания: - пре/пост процессоры (Less/Stylus/Sass/PostCSS); - Redux; - Flow; - Styled components; - SSR; - Docker. Мы предлагаем: - график

Мы открываем свои двери молодым специалистам в области электроники и микроэлектроники, желающим поучаствовать в создании крутых девайсов start-up проекта Garage - http://garage.md/ru/ Кратко о том, кто мы такие - https://play.md/2427120 Simpal

Inginer-dezvoltator Embedded Software з/п не указана

Simpals Garage este un incubator start-up, care se ocupă de proiecte din domeniul energiei regenerabile, echipamentelor sportive unice, sistemelor de casă inteligentă etc. Iar acum suntem în căutarea unui: Inginer-dezvoltator Deschidem ușile pentru

Python Developer з/п не указана

Cerinţe: – experienţă de programare în Python 1 an; – cunoaşterea excelentă a HTML, CSS, JavaScript; – experienţa de lucru cu bazele de date; – experienţă de lucru cu Unix/Linux, cunoaşterea console utility; – cunoaşterea principiilor de funcţionare

Кратко о том, кто мы такие - https://play.md/2427120 Simpals: http://simpals.com/ Требования: - опыт программирования на Python от 1 года; - уверенное пользование html, css, javascript; - опыт работы с базами данных; - опыт работы в Unix/Linux,

Asistent manager (crearea site-urilor) з/п не указана

Shop.price.md - este un site de creare a magazinelor online, plasare a produselor și hosting. Despre proiect: https://shop.price.md/ro/ Ce veți face: - consultarea clienților apropo de crearea site-urilor; - asistență pentru managerul de proiect

Shop.price.md это создание интернет-магазина, хостинг и размещение товаров. О проекте: https://shop.price.md/ro/ Чем будете заниматься: - консультирование клиентов по вопросам создания сайтов; - ассистирование менеджеру проекта shop.price.md; - расш

Модератор з/п не указана

999: https://www.facebook.com/www999md/?ref=br_rs Функциональные обязанности: - модерация контента ведущих сайтов компании (999, Joblist, Point); - телефонное консультирование пользователей; - работа с жалобами пользователей. Что необходимо знать

Responsabilitați: - urmărirea apariției actelor normative și consultarea conducerii privind aceste aspecte; - avizarea actelor cu caracter juridic, inclusiv analizarea și aprobarea documentelelor furnizate de alte departamente; - instruirea personalu

Inginer electronist з/п не указана

Тренер по велоспорту з/п не указана

У нас в Федерации Триатлона Республики Молдова открылась вакансия тренера по велоспорту. Если в списке твоей киноколлекции есть такие фильмы как Велосипедные мечты, Летучий шотландец или Chasing Legends, ты любишь скорость, знакомство с новыми людь