BC Eximbank SA

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul retail.

Вакансии

Administrator Baze de Date з/п не указана

Cerinte fata de candidat: Studii superioare tehnice Experienta minim 2-3 ani in domeniul respectiv Limba engleza - nivel intermediar Cunoștințe în domeniul bazelor de date, in special cu tehnologiile: Oracle, SQL, MS SQL, RMAN, DR (Data Guard) Cuno

Programator з/п не указана

Responsabilități: - Automatizarea procesării de date; - Dezvoltarea aplicaţiilor pentru necesităţile de business; - Modificarea aplicaţiilor existente; - Dezvoltarea funcţionalităţilor suplimentare la aplicaţiile existente; - Dezvoltarea interf

Operator Ghișeu з/п не указана

Responsabilităţi: - gestionarea conturilor bancare; - efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar; - efectuarea operaţiunilor de schimb valutar; - efectuarea transferurilor băneşti international; - deservirea conturilor de deposit; - verificarea r

Consilier financiar-bancar з/п не указана

Cerinţe faţă de candidat: Studii superioare Abilităţi de comunicare Abilităţi de negociere şi vânzare Capacitatea de analiză si sinteză Orientare spre client si spre rezultate Rezistenţă la stres, echilibru emoţional Responsabilităţi: Promovarea s

Auditor Intern з/п не указана

Cerinţe faţă de candidat: Studii superioare cu profil economic (contabilitate, audit, finanţe) Experienţa de minim 1 an în activităţi de control şi audit în domeniul financiar-bancar sau audit extern Cunoaşterea sistemului bancar şi a structurilo