BC Eximbank SA

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul retail.

Вакансии

Programator з/п не указана

Responsabilități: - Automatizarea procesării de date; - Dezvoltarea aplicaţiilor pentru necesităţile de business; - Modificarea aplicaţiilor existente; - Dezvoltarea funcţionalităţilor suplimentare la aplicaţiile existente; - Dezvoltarea interf

Administrator Baze de Date з/п не указана

Cerinte fata de candidat: Studii superioare tehnice Experienta minim 2-3 ani in domeniul respectiv Limba engleza - nivel intermediar Cunoștințe în domeniul bazelor de date, in special cu tehnologiile: Oracle, SQL, MS SQL, RMAN, DR (Data Guard) Cuno

Operator Ghișeu з/п не указана

Responsabilităţi: - gestionarea conturilor bancare; - efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar; - efectuarea operaţiunilor de schimb valutar; - efectuarea transferurilor băneşti international; - deservirea conturilor de deposit; - verificarea r

Administrator de reţea з/п не указана

Cerinte fata de candidat: Studii superioare tehnice Experienta minim 2-3 ani in domeniu Cunostinte avansate in retele TCP/IP Cunostinte in tehnologiile VLAN/VPN/DMVPN Cunostinte avansate a protocoalelor de retea OSPF/ EIGRP Cunostinte in configura