Di&Trade Engineering SRL

Компания «DI&TRADE» SRL - лидер в cфере продаж и инжиниринговых услуг в области проектирования, монтажа, пуско-наладочных работ, сервисного обслуживания систем кондиционирования, вентиляции, отопления и электрики

Вакансии

Задачи: руководство сервисными и ремонтными бригадами организация и сопровождения сервиса и ремонта Условия работы: Высокий уровень заработной платы; Доброжелательный коллектив; официальное трудоустройство; социальное и

Agent vînzări з/п не указана

Noi oferim: Nivel înalt de salarizare; Oficiu în centrul orasului; Colectiv prietenos și atmosfera de lucru plăcută; Regim de lucru: luni-vineri; asigurarea socială și medicală conform legislației RM ; Perioada de instruire plătită; Obligatiun

Oferim: Nivel atractiv de salarizare (în acord) Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala Atmosfera prietenoasa si respect reciproc. Relatia de muncă pe termen lung. Cerințe fata de candidat: studii medii teh

Electricieni з/п не указана

Urgent!!! Oferim salariu de la 10 000-00 lei lunar pentru persoane cu experienta Tel. 078 88 66 81

Рабочий (жестянщик) з/п не указана

Набираем рабочих в цех по производству воздуховодов. Обучаем!!!!! Оплата- сдельная.

Cursuri Gratuite з/п не указана

Compania Di&Trade Engineering SRL învită la cursuri GRATUITE de instruire la următoarele specialități: Montator sisteme de aer condiționat și ventilație Montator sisteme de încălzire, apeduct și canalizare Tinichigiu (în sectia de producere

Depozitar з/п не указана

Oferim: Nivel bun de salarizare Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala Relatia de muncă pe termen lung. Cerințe fata de candidat: Studii medii- liceu Cunostinte de operare PC Atribuții principale: