Tehelectro-SV

Компания ТEHELECTRO-SV, основанная в 2001году, в течение почти 15 лет успешно поставляет на рынок Молдовы широкую гамму товаров электротехнического назначения, в том числе продукции собственного производства, а также оказывает услуги в соответствии с самыми высокими требованиями и запросами наших кл

Вакансии

Jurist-consult з/п не указана

Compania activeaza in domeniu import, producerea si comercializare materialelor electrotehnice. Cerințe față de canditat: - Studii superioare juridice; - Experiență de muncă în domeniu de minim 3 ani; - Cunoașterea limbilor română și rusă; - Cunoașterea c

  • Стаж работы 2-3 года
  • Образование Высшее
  • График работы Полный день

Compania angajaza vânzător-consultant instrumente electrice. Cerinte: -Experientă la un post similar sau în domeniul vinzari constitue un avantaj. -Cunoasterea limbilor romana si rusa. -Studii medii de specialitate sau superioare (de preferinta tehnic

  • Стаж работы До 2-х лет
  • Образование Среднее

Hamal in depozit (cu cazare) з/п не указана

Angajam hamal la depozit. Asiguram cazare in apartament. Grafic de lucru: Luni - Vineri: 8:00 - 17:00 Simbata: 8:00 - 14:00 (achitat suplimentar) Oferim: - dezvoltare profesională într-un mediu competent; - echipă de profesioniști cu spirit de inițiativ

  • Стаж работы Нет опыта работы

Agent vînzări (Sud) з/п не указана

Responsabilitati principale: - vinzarea produselor companiei; - lucrul cu clientii existenti; - idetificarea, contactarea si atragerea clientilor noi in scopul dezvoltarii retelei de distributie; - negocierea si incheierea contractelor; - realizarea ob

  • Страна Молдова

Șofer-Expeditor з/п не указана

Compania, producator si importator de materiale electrice, angajeaza şofer-expeditor. Responsabilitati principale: Livrarea produselor companiei către agenţi economici. Cerinte: permis de conducere cat. B experienţă în domeniu min. 2 ani cunoa

  • Образование Без образования