Studio Moderna

«Studio Moderna – Международный холдинг мультиканальных продаж в Центральной и Восточной Европе, с вертикально интегрированной сетью, охватывающей более 360 миллионов потребителей в 21 стране. Стань частью нашей команды!

Вакансии

Работа для студентов з/п не указана

Хочешь работать мало и зарабатывать много? Наша компания предоставит тебе такую возможность! Хочешь позволить себе гаджет нового поколения и путешествия? Наша компания предоставит тебе такую возможность! Хочешь получить крутые стартовые навыки

Если вы студент и устали клянчить деньги у родителей или работать за копейки? Если вы уже на пенсии и вам не хватает на витамины и на подарки внукам? Если вы девушка и мечтаете о люксовой косметике и сумочке Michael Kors? Тогда приглашаю вас в нашу д

Cerinte fata de candidat: - Studii superioare; - Aptitudini excelente de negociere,comunicare verbala si scrisa; - Capacitatea de orientare rapida intr-o situatie si de a lua decizii corecte; - Abilitati bune de planificare a timpului de lucru cu un

Locuri de muncă part-time pentru mamici з/п не указана

Efectuarea apelurilor de ieșire către clienții noștri fideli Vînzarea produselor şi înregistrarea comenzilor Informații despre promoții Lucrul pe calculator Cerinţe: Dicție clară, vorbire competentă, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă

Operatori la calculator з/п не указана

Ce oferim? Lucru într-o companie internaţionala, cu o cooperare în mai mult de 20 ţari, cu peste 20 ani de experienţă Vînzarea faimoaselor branduri ca: Dormeo, Delimano, Top-Shop, Kosmodisk Un loc stabil de muncă Posibilitatea de a cîştiga un sal

Сотрудник без опыта з/п не указана

Studio-Moderna –Международный холдинг мультиканальных продаж, в Центральной и Восточной Европе, с вертикально интегрированной сетью, охватывающей более 360 миллионов потребителей в 21 стране. Мы вместе развиваемся и помогаем друг другу. Мы окружение

Диспетчер звонков з/п не указана

Studio-Moderna –Международный холдинг мультиканальных продаж, в Центральной и Восточной Европе, с вертикально интегрированной сетью, охватывающей более 360 миллионов потребителей в 21 стране. Почему стоит работать в нашей компании? Потому что только

Продавец-консультант з/п не указана

Должностные обязанности: Прямые продажи по телефону (без холодных звонков и поиска клиентов); Информирование о новинках и акциях; Оформление заказов, продажа сопутствующих товаров; Работа за компьютером. Требования: Четкая дикция, грамотная русска

Operator de vânzări în call-center з/п не указана

Ești în căutarea unui loc de muncă part-time sau full-time ? Vino în echipa noastră și alătură-te grupului de Operatori Call-Center. Beneficii: - Salariu motivant; - Program de muncă part-time sau full-time; - Contract individual de muncă împreună

Consultant vinzari з/п не указана

Dragă viitor coleg! Cel mai tare Departament de vânzari te aşteaptă! Ştim că eşti creativ şi-ţi place să comunici, iar dacă îţi place să cunoşti oameni noi, atunci vrem chiar acum să te alături echipei noastre! Suntem siguri că eşti: Energic, com

Cerințe față de candidat: Studii superioare; Aptitudini excelente de negociere, comunicare verbală şi scrisă; Capacitatea de orientare rapidă într-o situaţie şi de a lua decizii corecte; Abilităţi bune de planificare a timpului de lucru cu un vol