Fourchette

Fourchette

Вакансии

Reţeaua de supermarketuri Fourchette angajează Vânzător-Consultant cu și fară experiență . Ce oferim: - Posibilitate de a învăța lucrul de Vânzător-Consultant; - Salariu stabil și motivant; - Regim de muncă flexibil; - Condiții de muncă confortabil

Reţeaua de supermarketuri Fourchette angajează Șef de tură . Ce oferim: - Posibilitate de a învăța lucrul Șef de tură; - Salariu stabil și motivant; - Regim de muncă în ture; - Condiții de muncă confortabile; - Pachet social deplin. Persoanele înt

Reţeaua de supermarketuri Fourchette angajează Casier-operator cu și fară experiență . Ce oferim: - Posibilitate de a învăța lucrul de Casier-operator; - Salariu stabil și motivant; - Regim de muncă flexibil; - Condiții de muncă confortabile; - Pac

Reţeaua de supermarketuri Fourchette angajează Merceolog . Ce oferim: - Salariu stabil și motivant; - Regim de muncă flexibil; - Condiții de muncă confortabile; - Pachet social deplin. Persoanele înteresate rugăm să ne contacteze la numerele de te

Reţeaua de supermarketuri Fourchette angajează Măcelar în supermarket . Ce oferim: - Posibilitate de a învăța Lucrător secția carne și semifabricate de carne refrigerată; - Salariu stabil și motivant; - Regim de muncă flexibil; - Condiții de muncă

Responsabilități: * organizează, efectuează, și monitorizează evidența contabilă în cadrul supermarketului; * asigură respectarea legislației fiscale în vigoare; * întocmește și asigură prezentarea în termen a datelor contabile către administrația ce