Aquatrade

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova

Вакансии

Responsabilități: Schimbul pompelor la instituțiile de învățământ școlare și preșcolare; Menținerea relațiilor cu clienții existenți; Atragerea potențialilor clienți din instituții similare; Semnarea contractelor.; Responsabil de zona or. Chiși

Hamal/ Грузчик з/п не указана

CERINȚE: - Formă fizică bună. OFERIM: - Un lucru stabil într-o echipă tânără. - Pachet social. - Prânz oferim de companie. - Salariu decent și motivant începând de la 4000 lei la mână. -Transport din contul companiei. Depozitul se află pe str. Munc

Cerințe: - Experiență de lucru; - Certificat de confirmare că ați trecut cursurile. Responsabilitățile postului: - Realizează distribuția, recepția și descărcarea mărfurilor în depozit. Oferim: - Lucru stabil într-o companie stabilă; - Angajare ofi

Expeditor з/п не указана

CERINȚE: - Punctualitate, atenție, integritate; - Capacitatea de a învăța; - Forță fizică bună; - Experiență de muncă în acest domeniu (avantaj); - O bună cunoaștere a orașului. RESPONSABILITĂȚI: - Livrarea apei clienţilor conform comenzilor prea

Angajam Merchandiser з/п не указана

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova angajează MERCHANDISER: Responsabilități: - Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei; - Controlul

Agent Briceni з/п не указана

Aquatrade angajează Agent vânzări în Briceni: RESPONSABILITĂȚI: - Vinzarea produselor și serviciilor companiei; - Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi; - Menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi; - Crearea şi distribuirea ofertelor come

Șofer expeditor з/п не указана

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova angajează ȘOFER EXPEDITOR CERINȚE: - Permis de conducere categorie В,C, (OBLIGATORIU). - Experiență în a conduce automobile cu tonaj m