Aquatrade

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova

Вакансии

Angajam Sofer expeditor з/п не указана

Cerințe: - Permis de conducere categorie В,C (OBLIGATORIU); -Experiență în a conduce automobile cu tonaj mare; - Capacitatea de a învăța; - Cunoașterea limbilor române și ruse; - Formă fizică bună. Responsabilități: - Primirea mărfii de la dzi

Agent vanzări Chișinău 14200 з/п не указана

RESPONSABILITĂȚI: - Vinzarea produselor și serviciilor companiei; - Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi; - Menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi; - Crearea şi distribuirea ofertelor comerciale ; - Prezentarea produselor și serviciilo

Angajam Merchandiser з/п не указана

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova angajează MERCHANDISER: Responsabilități: - Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei; - Controlul

Hamal/ Грузчик з/п не указана

CERINȚE: - Formă fizică bună. OFERIM: - Un lucru stabil într-o echipă tânără. - Pachet social. - Prânz oferim de companie. - Salariu decent și motivant începând de la 4000 lei la mână. -Transport din contul companiei. Depozitul se află pe str. Munc