HR-Consulting SRL

Вакансии

Contabil Salarizare (producere) з/п не указана

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant: Contabil Salarizare (producere) Compania: internationala, specializata in domeniul automotive Responsabilitati: - Organizarea, evidenţa contabilă î

Key account manager з/п не указана

Компания HR-Consulting (www.search4staff.com) по поручению своего клиента находится в поиске кандидатов на вакансию: Key Account Manager Компания: Международная компания, лидер на мировом рынке. Сектор FMCG. Основные обязанности: Обеспечивает рост

Marketing/trade marketing coordinator з/п не указана

Компания HR-Consulting (www.search4staff.com) по поручению своего клиента находится в поиске кандидатов на вакансию: Marketing/Trade Marketing Coordinator Компания: Международная компания, лидер на мировом рынке. Сектор FMCG. Основные обязанности

HR-Consulting (www.search4staff.com), on behalf of its client, an international company, is looking for candidates to fill the position of: Customer Service Operator (logistic data processing - late shift) Company: Foreign company specialized in lo

Bucătar з/п не указана

HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție: Bucătar Compania: Companie locală prestigioasă care se ocupă de vinificație. Sarcini și responsabi

Copywriter з/п не указана

HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, caută un candidat extrem de profesionist pentru a-și îndeplini poziția de: Copywriter Compania:Companie internaționala în producerea produselor de frumusete RESPONSABILITATILE LOCULUI

HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of: Copywriter Company: International cosmetic company JOB RESPONSIBILITIES: Responsible for translation and literary

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ: Консультации с клиентов по телефону и через Интернет; Клиентоориентированность (способность понимать и удовлетворять потребности клиентов); Усвоение новой информации и их практическое применения; Нацеленность на результат, ж

Casier la Bancă з/п не указана

HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție: CASIER Compania: Bancă localizată în orașul Chișinău. Sarcini și responsabilități: Executarea tra

Jurnalist з/п не указана

HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție: Jurnalist Compania: Companie locală ce se ocupă cu editarea ziarelor, publicitate, activitări de ra

HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie internațională, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție: Specialist relații clientelă (la domiciliu) Compania: Companie internațională. Lider mon

Logistics Software Analyst з/п не указана

HR-Consulting (www.search4staff.com), on behalf of its client, an international company, is looking for candidates to fill the position of: Logistics Software Analyst Company: Foreign company specialized in logistics and distribution services. Job

Customer Service Operator з/п не указана

Customer service operator з/п не указана

HR-Consulting (www.search4staff.com), on behalf of its client, an international company, is looking for candidates to fill the position of: Customer Service Operator. Company: Foreign company specialized in logistics and distribution services. Wh

Purchasing Specialist з/п не указана

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant: Specialist Achizitii Cerinte: - Studii universitare - economice/comerciale/ tehnice; - Experienta in domeniul achizi

HR-Consulting (www.search4staff.com), on behalf of its client, an international company, is looking for candidates to fill the position of: Logistics Software Analyst Company: A foreign company specialized in logistics and distribution of services.