Grafit Holding

Grafit Holding is an international group of companies operating through out Europe and USA, focused on highly automated B2B sales processes. At this moment Grafit Holding consists of: Sovamax Trading, Eminia Trading, Lanius Trading, Agava Trading, Sovamax USA, RA Trading, Gamaiun Consulting, MTEAM.

Вакансии

Основные требования: - Уровень английского/немецкого/французского/итальянского/испанского или другого европейского языка - средний и выше; - Навыки ведения переговоров и убеждения; - Нацеленность на результат, гибкость мышления и ответственность в

Recruiter з/п не указана

Your Challenges: - Must have demonstrated knowledge and experience for min 1 year in HR recruiting processes; - Confidence, strong communication and interpersonal skills and business acumen necessary to interact with candidates; - Well organized, abl

Analist Achiziții з/п не указана

Ești pasionat(ă) de mașini și piese auto? Te asteptăm la noi în echipă. Responsabilități: Analizarea listelor de stocuri venite de la furnizori Identificarea pieselor de schimb necesare pentru a fi achiziționate Participarea la sedințe si întâlnir

О Компании: Мы основаны в 2002 году и занимаемся электронной коммерцией по всему миру. У нас есть филиалы в Германии, Швейцарии и США. Основной задачей IT департамента является обслуживание крупной инфраструктуры Grafit Holding. https://www.facebook.

Основные требования: - Уровень немецкого языка - средний и выше (письменный / устный); - Навыки ведения переговоров и убеждения; - Нацеленность на результат, гибкость мышления и ответственность. В обязанности входит: - Работа в сегменте В2В; -

Candidatul ideal - Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în una dintre următoarele limbi: engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă, greacă sau altă limbă europeană; - Orientare spre rezultate; - Cunoștinte minime de operare PC. Responsab

Specialist in domeniul Logistică з/п не указана

Cerințe: - Cunoașterea limbii germane la nivel B1 (limba engleza ar constitui un avantaj); - Cunoștințe de operare PC; - Responsabilitate, atenție la detalii și operativitate în execuție Responsabilități de bază: - Procesarea și gestionarea comenz

Dacă: - nivelul tău de cunoaștere a limbii germane este mediu sau avansat - de obicei îți place să negociezi și reușești să obții ceea ce-ți propui - găsești soluții la cele mai neașteptate situații Atunci... te așteptăm în echipa noastră pentru ca

What we offer: - 8 hours shift starting with 15.00 - Competitive salary - Office in center of Chisinau - Official Employment and full social package - 10 000 MDL salary + paid lunches with increase after 3 months - Taxi back home Requirements: - Har

Manager Achiziții pe piața Europeană з/п не указана

Candidatul ideal - Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în una dintre următoarele limbi: engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă sau altă limbă europeană; - Orientare spre rezultate; - Cunoștinte minime de operare PC. Responsabilități

Responsabilități: - Căutarea informațiilor specifice (imagini, fișiere pdf, etc.) pe internet precum și salvarea acestora în baza de date. - Gestionarea informațiilor existente (actualizarea și completarea acestora). - Asimilarea informației noi des

Web Developer (back-end) з/п не указана

About us Established in 2002, we are a shared service center with over 40 software engineers and testers on board in Europe. Our primary expertise is Enterprise Resource Planning (ERP) and E-commerce development for our customers across the globe (G