Director Marketing

3-5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing Planificarea promovării produselor Elaborarea bugetelor de marketing pe produse Cercetarea de marketing și elaborarea recomandărilor practice Colaborarea nemijlocită cu agenții de publicitate, mass-media, parteneri, clienți Elaborarea materialelor publicitare (anunțuri, oferte, etc.) Elaborarea calculelor și studiilor de prognozare în domeniul vânzărilor SEO, SSM Cerințe: Studii superioare Abilități excelente de analiză Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă Comunicare și scriere în limba română, rusă Cunoștințe PC, Microsoft Office Colaborare strânsă cu departamentul vânzări Experiență în domeniu minim 3 ani Experiență în funcție similară minimum 1 an Orientare spre rezultat Oferim: Pachet social complet Salariu motivant Creșterea profesională Oficiu modern în centrul Chișinăului Ești interesat/ă? Expediază acum CV-ul și o poză la adresa hr@paymaster.md cu menționarea Director Marketing

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Paymaster SRL

Un sistem de plati bazat pe tehnologie avansata. Procesăm peste 50 000 tranzactii zilnic. Deservim peste 104 000 portmonee electronice. Sistem de plati care numara peste 2 100 puncte de plata la nivel national. Platforma de plata care permite procesarea online a platilor peste 280 operatori.