Inginer Proiectant - Proiectare cadre metalice pentru mobilă

15 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

Descrierea postului: Suntem în căutarea unui inginer proiectant talentat, cu experiență în proiectarea de cadre metalice pentru mobilă. Responsabilități: Proiectarea de cadre metalice pentru diferite tipuri de mobilier utilizând software-ul CAD (de exemplu Inventor sau SolidWorks) Abilitatea de a lucra într-un mediu de echipă și de a colabora cu alte departamente (de exemplu, producție, vânzări, etc.) Colaborarea cu alți ingineri, designeri și manageri de proiect pentru a asigura finalizarea proiectelor la timp și la un standard ridicat Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre de ingineri, designeri de cadre metalice pentru mobilă, avem câteva cerințe pentru candidații potențiali Diplomă de licență sau echivalentă în inginerie mecanică, arhitectură sau o disciplină similară Experiență de proiectare Cunoștințe solide în unul din software-urile CAD, cum ar fi SolidWorks, Inventor, Revit, Arhicad sau AutoCAD Capacitatea de a lucra într-un mediu de echipă Atenție la detalii și abilitatea de a respecta termenele limită strânse Dacă sunteți creativ cu o pasiune pentru design și inginerie, vă încurajăm să aplicați pentru această oportunitate interesantă. Vă rugăm să trimiteți CV-ul sau sunati-ne. Aici link catre video de promovare a fabricii https://www.youtube.com/watch?v=TMQ73RvnLvM

regiune Moldova Chișinău mun.