Manager de vanzări cu salariu de la 12000+% / Менеджер по продажам

12 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: -Vînzarea activă a produselor companiei; -Consultarea clientului; -Crearea comenzii, controlul achitării și eliberarea produselor; -Și, bineînțeles, căutarea noilor clienți; ....Și mult mai mult. În timp, vă vom putea oferi mai multe responsabilități. Cerințe: -Cunoașterea programului 1C (preferabil); -Capacitate de a lua decizii în mod independent; -Eficiență ridicată de muncă; -Disciplină, onestitate și atentie; -Responsabilitate și inițiativă. Oferim: -Angajare oficială, pachet social complet; -Concediu anual plătit (28 zile); -Salariu de la 12000 +% din vanzări; -Lucru într-un oficiu nou și modern; -Lucru într-o echipă tînără și activă; -Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră; -Telefon mobil de serviciu. Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău. Expediați CV-ul dvs la adresa poștală: hr@metancor.md. Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant. tel.: 062-029-997 web: www.metancor.md Обязанности: -Активно продавать продукты компании; -Консультировать клиентов; -Сопровождать сделки, контролировать оплату и отгрузку продукции; -И, естественно, искать новых клиентов; .... И многое другое. Со временем мы сможем предложить Вам больше обязанностей и ответственности. Требования: -Знание программы 1С желательно; -Способность самостоятельно принимать решения; -Высокая работоспособность и трудолюбие; -Дисциплинированность, честность и внимательность; -Ответственность и инициативность. Мы предлагаем: -Официальное трудоустройство, полный соц. пакет; -Оплачиваемый отпуск (28 дней); -Мотивирующую заработную плату от 12000 + % от продаж; -Работу в новом современном офисе; -Работу в молодом активном коллективе; -Перспективу профессионального и карьерного роста; -Корпоративную мобильную связь. Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу. Просьба CV высылать на e-mail: hr@metancor.md, а также в теме письма указывать наименование вакансии. Тел.: 062-029-997 web: www.metancor.md

regiune Moldova Chișinău mun.

MetancorCom SRL

Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe.

Metancor-Com SRL