Agent achizitii

14 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: Efectuarea comenzilor conform planului zilnic, cu o analiză a stocurilor la ziua cerută în program 1C; Verificarea opțiunii programului 1C Comanda achiziții, stabilirea comenzilor prioritare și efectuarea lor, întocmește și urmărește comenzile de aprovizionare; Căutarea noilor furnizori prin diferite metode; Organizarea eficientă a materialelor către echipele de montare; Realizarea unei analize detaliate a pieței; Negociază cu furnizorii prețurile de achiziții; Efectuarea analizei lunare/ semestriale a pieței pe grupe de produse; Studiază și caută produsele noi, pe care le solicită clientul; Negociază cu producătorul și/sau furnizorul contractul de colaborare; Responsabil de elaborarea planului lunar si anual de productie; Menținera și dezvoltarea relației de colaborare cu furnizorii. Cerințe: Abilități de comunicare, punctualitate, responsabilitate; Persoană pozitivă, responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu; Abilităţi reale de planificare, organizare şi viteză; Cunoaşterea limbii române, ruse (obligatoriu) si engleza (cel putin la nivel de scriere a mesajelor de solicitare oferta de pret); Cunoştinţe avansate de operare a PC (Excel ,Word, Outlook, Google Drive); Cunoștințe avansate de operare PC (aplicația 1C) și tehnici de birou. Condiții de muncă: Salariu motivant; Angajare oficială; Pachet social atractiv corelat cu performanta; Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00; Achitarea serviciilor telefonice; Mediu de lucru placut.

regiune Moldova Chișinău mun.

ELECTRO SERVICE GRUP SRL

Compania Electro Service Grup SRL a fost înființată în anul 2014 cu obiectivul principal de a livra clienților servicii prompte și produse de calitate. Noi furnizăm clienților noștri soluții complete în instalatii electrice și telecomunicații. Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care