Șef-depozit (Depozitar)/Кладовщик

13 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Recepționarea comenzilor - Primirea, depozitarea și eliberarea produselor - Strângerea comenzilor și verificarea procesului - Organizarea și efectuarea procesul de inventariere Cerințe: - Experiență de muncă în domeniu constituie un avantaj - Cunoașterea și vorbirea limbilor române și ruse - Responsabilitate - Proactivitate - Insistență, perseverență - Abilități de coordonare cu echipa din subordine Oferim: Salariu decent și motivant Pachet social Stagierea achitată Tichete de masă Transport de serviciu (în raza orașului) Expediază CV la adresa de e-mail job@aquatrade-hr.md cu indicarea postului în tema scrisorii. ТРЕБОВАНИЯ: - Опыт работы кладовщиком приветствуется - Знание русского и румынского языка Должностные обязанности: Осуществлять работу по приему, хранению и отпуску товарно-материальных ценностей Обеспечивать сохранность складируемых товарно-материальных ценностей Участвовать в проведении инвентаризаций товарно-материальных ценностей УСЛОВИЯ: - Стабильная работа в стабильной компании; - Полный социальный пакет; - Официальное трудоустройство - Оплачиваемую стажировку; - Корпоративный транспорт утром и вечером; - Талоны на питание. Просим выслать свое резюме на e-mail: job@aquatrade-hr.md с указанием должности, в теме письма. Или звонить по телефону 060911189

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica