Content-Manager web sait

11 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Adăugarea produselor noi pe web site; Scriere corectă gramatical în RO/RU a descrierilor/caracteristicilor produselor pe site; Căutarea informațiilor despre produse pe internet; Prelucrarea imaginilor aferente produselor în Photoshop; Cerințe: Nivel avansat de scriere și vorbire în limba Română / Rusă; Utilizator încrezut MS Office (Excel, Word); Cunoașterea Adobe Photoshop sau alte programe de redactare imagini; Punctualitate, perseverență, atenție la detalii; Dorință de a crește și a învăța ceva nou; Experiență de muncă pe un post similar constituie un avantaj. Oferim: Condiții de muncă într-un colectiv tânăr și ambițios; Posibilități reale de avansare; Posibilitate de a procura produsele companiei la un preț special; Salariu aferent volumului de lucru îndeplinit, achitat la timp (de la 9000 lei). Grafic de muncă Luni-Vineri de la 9:00-18:00

regiune Moldova Chișinău mun.