Content manager superior salariu de la 7000-10000 lei !

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

RESPONSABILITATI: - Gestionarea proiectelor; - Time management; - Organizarea proceselor; - Coordonare - Scrierea corecta, fara greseli gramaticale a textelor si descrierea produselor pe site; - Adaugarea produselor noi pe site; - Cautarea informatiilor despre produse pe internet; - Descrierea detaliata a produselor: Caracteristici tehnice, descriere text, adaugarea fotografiilor. CERINTE: - Abilitati de scriere si vorbire in limba Romana, Rusa; - Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet; - Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii. - Posibil si fara experienta de munca. OFERIM: - Conditii de munca intr-un colectiv tinar; - Posibilitati reale de avansare; - Angajare oficiala; - Pachet social complet.

regiune Moldova Chișinău mun.