SMM Specialist

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități de bază: - Elaborarea și aplicarea strategiilor de promovare prin rețelele de socializare Facebook, Instagram, etc. - Elaborarea de content creativ și atractiv pentru platformele media și de publicitate (scrierea de texte, alegerea de imagini, elaborare de concept) pentru mărirea traficului. - Analiza performantei platformelor social media utilizate și elaborarea recomandărilor de eficientizare. Cerințe față de candidați: - Cunoașterea limbei engleze, - Creativitate pentru elaborarea contentului atractiv, - Capacități de comunicare si interacțiune excelente, - Experiență in domeniu Social Media Marketing . Beneficii: - Angajare oficială, pachet social. - Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri) - Colectiv tînăr, amabil și sociabil; - Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere; - Dulciuri, ceai si cafea din partea casei.

regiune Moldova Chișinău mun.