Marketolog

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: - Dezvoltă, coordonează și implimentează programe pentru a promova imaginea și produsele companiei; - Elaborează, coordonează strategia și campaniile de marketing a companiei; - Dezvoltă oportunitățile de piață pentru produsele noi ale companiei cât și a celor existente; - Planifică, coordonează, gestionează și monitorizează bugetul destinat departamentului marketing și promovare; - Promovarea brand-ului si cresterea vânzarilor stabilite conform planului; - Identificarea celor mai eficiente metode de promovare și implimentarea lor; - Elaborarea și coordonarea cu responsabilii companiei, procedurile aferente domeniului de marketing; - Elaborarea întregului pachet documentar, necesar a fi întocmit de către responsabilii din cadrul departamentului marketing(rapoarte, note, planuri și etc); - Alte acțiuni necesare a fi organizate întru buna funcționare al departamentului marketing și promovare din cadrul companiei. Cerințe față de candidat: - Studii superioare de profil economic la specialitatea: marketing și altele relevante. Studiile de masterat în domeniul marketingului vor constitui avantaj; - Cunoașterea metodelor și bunelor practici aplicabile domeniului de marketing; - Cunoașterea avansată a limbilor: română, rusă la nivel avansat, engleza - nivel mediu; - Experiență în domeniul marketingului - cel puțin 2 ani; - Creativitate, analiză, responsabilitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți a obiectivelor planului de marketing; Oferta: - Program de lucru: Luni-Vineri - Angajare conform prevederilor legislative; - Nivelul salarizării adecvat cerințelor postului; E-mail: mobstudiosv.cadre@gmail.com Telefon: 068693933

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana