Angajam Responsabil Materiale si Logistica

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

RESPONSABILITĂȚi: Planificarea programului de achiziții de materia prima și expediere a produsului finit; Coordonarea echipei din subordine; Verificarea stocurilor; Indeplinirea termenului de livrare a produsului finit la client; Negocierea cu furnizorii si clienții; Colaborarea cu departamentele de Producție pentru asigurarea îndeplinirii obiectivelor de producție si calitate; Organizarea procesului de logistică a livrarilor in funcție de condiția de livrare a fiecarei comenzi; Generarea rapoartelor de activitate. PROFILUL CANDIDATULUI: Experiența in domeniu; Cunoasterea limbilor română si rusa, engleză nivel avansat. Cunoașterea PC (MS Office) nivel avansat. Abilitați excelente de comunicare, de organizare, prioritizare, de management al timpului; Capacitate de finalizare a sarcinilor in termen; Aptitudini de planificare, organizare şi control al activitaţii, de luare de decizii, iniţiativa; Capacitate de gestionare a echipei din subordine. OFERIM: Pachet salarial motivant; Transport gratuit. Așteptăm CV-urile Dumneavoastra la adresa: chisinau.recruting@eu.fujikura.com #fujikurateam #joinus #responsible #materials

regiune Moldova Chișinău mun.