Șofer pe stivuitor/Stivuitorist

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rom

Responsabilități: - incarcarea si descarcarea mărfurilor paletate din/in camion in/din raft în depozit cu ajutorul stivuitorului; - organizarea procesului de incarcare; - urmarirea starii tehnice a stivuitorului; Cerințe: - Permis de conducere stivuitor; - Experiență de lucru pe stivuitor; -  Responsabilitate; -  Punctualitate; Noi oferim: - Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata, cu tot pachetul social, concediu, prime si alte beneficii prevazute de ligislatie; - Regim de lucru luni-vineri, 8 ore/zi; - Venituri anuale intre 140-150 mii lei; - Mediu de lucru confortabil: stivuitoare noi, depozite moderne, colectiv dinamic.

regiune Moldova Chișinău mun.

Sudzucker Moldova

Compania mixtă, moldo-germană, Südzucker Moldova S.R.L. este liderul pe piața de zahăr din Republica Moldova.