Contabil Controlor

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: Evidenta, controlul, verificarea si analiza operatiunilor economice; Cerinte: Studii superioare economice sau intr-un alt domeniu relevant; Cunoștinte in domeniul contabil si fiscal; Experienta anterioara in contabilitate, finante, audit (2-3 ani); Abilitati profesionale de utilizare a calculatorul (MS Office, Excel, Word, PPT) nivel avansat, softului specializat 1C; Competente in domeniul analizei financiare; Bune abilitati de analiza si sinteza; Profilul Candidatului: Persoana dinamica, pozitiva, responsabila si atenta; Abilitati de organizare si planificare; Nivel inalt de atentie si responsabilitate; Comunicativitate; Ce oferim noi: Salariu atractiv și beneficii motivante; Angajare oficială; Bonusuri din partea companiei; Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere; Traininguri și dezvoltare profesională; Lucrul cu o echipă motivată și talentată; Așteptăm CV-ul dumneavoastra la adresa hr@sebo.md cu mențiunea Contabil - controlor

regiune Moldova Chișinău mun.

SEBO

SEBO

Sebo.md este o Organizație de Creditare Nebancară din Republica Moldova specializată pe credite negarantate pe termen scurt și lung.