Reprezentant medical

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: - promovarea imaginii companiei și a medicamentelor în conformitate cu cerințele și standardele aprobate de aceasta; - stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor cu medicii din zona alocată; - îndeplinirea diverselor sarcini și contribuția la atingerea scopurilor companiei. Cerințe: - studii în medicină, farmacie, chimie, biologie; - ambiție, motivație pentru carieră; - abilități de comunicare și negociere; - dorință și capacitate de a învăța; - cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse; - disponibilitate pentru program de lucru full time; - experiența profesională anterioară constituie un avantaj; - cunoștințe de operare PC; - permis de conducere cat. B (avantaj). Oferim: - posibilitate de integrare într-o echipă de profesioniști; - oportunități de carieră; - șanse reale de stimulare. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: office1@iconsulting.md specificând postul pentru care aplică.

regiune Moldova Chișinău mun.