Maistru (șef de schimb)

Până la 2 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rom

Atribuțiile funcției: - Organizează și repartizează angajații la procesele de muncă; - Aprovizionează, recepționează și verifică calitatea și cantitatea materiei prime; - Monitorizează prezența zilnică a personalului și duce evidența productivității acestora; - Perfectează tabelul de pontaj al angajaților din subordine; - Duce evidența îndeplinirii normelor igienico-sanitare de către angajați; - Efectuează inventarierea lunară a activelor secției (materie primă, semifabricate, produse finite); Cerințe: - Experiență în domeniul cofetăriei / patiseriei sau într-un post similar – minim 1 an; - Studii în domeniul tehnologiei alimentației publice; - Cunoașterea proceselor tehnologice în domeniul patiseriei sau cofetăriei; - Bune abilități de organizare și rezistență la stres; - Persoană responsabilă, atitudine pozitivă, abilă, cu dorința de a munci. Beneficii: - salariul motivant, cu perspectivă de creștere + sistem de bonusare; - angajare oficială în câmpul muncii; - Prânzul, ceai/cafea – asigurat din partea companiei; - Compensații pentru cheltuielile de transport; - Program de lucru 2/2 zile, de la 07:30 până la 19:30, cu pauză de masă și ceai/cafea. Trimite CV-ul tău la adresa electronică: hr@asociatia.md, cu mențiunea postului – Maistru, în tema scrisorii. Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon: 079 911 110

regiune Moldova Chișinău mun.

Asociația Agențiilor de Recrutare ARA

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate a muncitorilor după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția și exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.