Manager vînzări servicii IT

10 000 $
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: - Vînzări B2B în domeniul IT - Vînzarea și explicarea serviciilor prestate, clienților - Identificare clienților noi și menținerea celor existenți - Prelucrarea cererilor, pregătirea ofertelor comerciale, întocmirea contractelor - Lucru cu piața ( Rusia, Maria Britanie și USA) - Mărirea portofoliului de clienți Cerințe: - Experiența în vânzarea software-lui, hardware-lui, serviciilor și soluțiilor IT; - Cunoașterea etapelor de începere și încheiere a procesului de vînzare - Abilități de a construi relații de lungă durată cu liderii companiilor mici și mijlocii - Abilități de a învăța, responsabilitate, proactivism - Cunoașterea limbii engleză și rusă Oferim: - Program de lucru: 11:00 – 19:00; Luni-Vineri - Salariul fix +% din vînzări - Teambuilding, instruire periodică din contul companiei - Colectiv tînăr, dinamic și unit - Posibilitatea de a avansa în carieră Candidații interesați vă îndemn să expediați CV-ul d-stra la adresa electronică: resource.pnt@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Resource Point

Suntem în continuă creștere și îi căutăm pe cei mai buni!