Lăcătuş automatică, aparate de măsură şi control în or. Orhei

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Orhei
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: - responsabil de buna funcţionare a aparatelor de măsură şi control, mijloacelor de comandă automată; - respectarea regulamentuluil intern, securităţii şi sănătăţii în muncă la exploatarea şi reparaţia mijloacelor AMC. Cerinţe: - studii medii sau superioare: electroenergetică, metrologie (aparate de măsură şi control); - experienţă de muncă într-un domeniu similar va constitui un avantaj; - persoană responsabilă, capabilă de a învăţa, punctuală, atentă la detalii. Oferim: - angajare permanentă; - posibilitaţi de creştere în carieră; - salariu competitiv şi motivant; - dezvoltarea continuă a competenţelor profesionale şi personale; - condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut; - amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei. Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV, care se expediază la poşta electronică indicată pe pagina anunţului. Candidaţii interesaţi pot apela şi pentru alte detalii la numărul de telefon indicat.

regiune Moldova Orhei Centru

SRL Orhei-Vit

SRL Orhei-Vit este lider în industria de sucuri şi alimente pentru bebeluşi şi produce o gamă largă de sucuri, nectare, conserve din legume, gemuri, dulceţuri.Fabricile Orhei-Vit sunt echipate cu linii de producere moderne, tehnologii de ultimă generație și de înalta performanță.