Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Contabil

2-3 года
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - Perfectarea, verificarea, prelucrarea documentelor primare; - Evidența bunurilor materiale, a mijloacelor fixe, OMVSD; - Evidența decontărilor cu clienții, furnizorii companiei; - Contabilizarea operațiunilor de import; - Întocmirea dărilor de seamă fiscale și statistice; - Alte sarcini specificate de contabil-șef; Cerințe: - Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe; - Experiență în contabilitate (1-2 ani); - Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1C); - Cunoașterea limbilor româna, rusa, engleza (va constitui avantaj); - Abilități de organizare, planificare și comunicare; Se oferă: - Angajare oficială; - Salariu motivant; - Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 9.00 – 18:00); Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr10@search4staff.com , indicând codul PCC în subiect sau să apeleze la 062101257.

pегион Молдова Кишинёв мун.