Lucru in oficiu- responsabil distribuire Statii PECO (Strasbourg)

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: Comunicarea cu conducatorii auto si dispatcherii din companie; Directionarea soferilor spre statiile de alimentare; Luarea masurilor pentru evitarea oricaror incalcari sau defectiuni; Optimizarea proceselor operationale pentru garantarea calitatii serviciilor noastre; Urmarirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum); Supravegherea completarii de catre conducatorii auto a documentelor de transport, verificarea si ordonarea acestora; Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la normele legale specifice activitatii si modul de completare si pastrare a documentelor Cerinte: Abilitati excelente de comunicare; Persoana organizata si proactiva; Atentie la detalii; Seriozitate şi responsabilitate; Capacitate de planificare şi prioritizare; Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic; Cunoasterea limbilor romana si rusa, franceza constituie un avantaj; Oferim: Salariu motivant 1700-2000; Locuinta ( inclusiv toate utilitățile ) sunt suportate de către companie; Posibilitatea de a lucra intr-o Companie Internațională; Posibilitatea de a lucra într-o echipa dinamică; Posibilitatea creșterii Profesionale. Contacte E-mail: dragancea.vadim@mail.ru oleabogatu@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun.