Manager recepție clinică stomatologică

9 000 MDL
Зарплата, от
До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Среднее специальное
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум, Анг, Фра
языки

Responsabilități principale: - Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora. - Recepționarea, prelucrarea și distribuirea informației (apeluri telefonice, corespondență, colectarea datelor);. - Efectuarea programărilori conform solicitărilor pacienților. - Asigurarea documentară a proceselor ce au loc în companie. - Încasarea contravalorii serviciilor medicale. Abilități și aptitudini necesare: - Abilități de organizare, planificare și prioritizare. - Vorbire fluentă a limbilor română, rusă și cel puțin două limbi străine ( italiană, franceză, spaniolă, engleză ). - Atenție la detalii și responsabilitate. - Bune cunoștințe de operare PC. - Experiența de profil nu este obligatorie, dar constituie un avantaj. - Persoană pozitivă, proactivă, orientată către rezultate. Condiții: - Salariu bine motivat. - Pachet social deplin. - Posibilitatea de avansare într-o companie ce activează la standarde internaționale. - Loc de muncă confortabil în centrul orașului. - Reducere considerabilă la serviciile medicale oferite de instituție. - Grafic de lucru full time. Dacă ești interesat de oportunitate, trimite CV-ul la adresa:angajare.pb@gmail.com sau contactează-ne la nr. de telefon:060688008

pегион Молдова Кишинёв мун.