Mdc&partners srl este în căutarea unui contabil

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate (standardele internaționale ar fi un beneficiu); Controlul și analiza operațiunilor financiar-contabile; Întocmirea rapoartelor financiare contabile (lunar, trimestrial, anual); Operațiuni de salarizare; Evidența documentelor primare; Întocmirea situațiilor financiare locale și acordarea suportului de audit pentru partenerii străini; Implicarea în proiectele curente al companiei. Cerințe față de candidați: Minim 3 ani experiență în domeniul contabilității sau a auditului; Studii superioare în domeniul finanțelor și contabilității, masterat în domeniul finanțelor sau alte domenii relevante; Cunoașterea limbilor: româna, rusa și engleza; Cunoștințe avansate de operare a programului 1C și PC Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint etc.); Demonstrează abilități analitice excelente, de încredere și inițiativă; Abilități bune de organizare și planificare; Abilități bune de comunicare interpersonală.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

MDC&PARTNERS SRL

MDC&PARTNERS SRL este o companie de consultanță fiscală și juridică, care prestează servicii de contabilitate și de outsourcing. Dezvoltarea dinamică și succesul nostru se datorează în primul rând unei echipe de profesioniști dedicați.