Ajutor depozitar

5 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Strășeni
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: - Participarea la receptia fizica a marfii - Asigura evidenta produselor la depozit - Participa la pregatirea livrarilor - Urmareste si respecta conditiile de pastrare a marfii - Participa la inventarieri periodice si la cerere Cerinţe: - Limbile romana, rusa, - Dorinta si capacitate de a invata repede, - Abilități de comunicare, punctual, responsabil, de a lucra independent și în echipă - Atitudine pozitivă, orientate către client; persoană energică și activă Ce îți vom oferi: - Contract pe perioadă nedeterminată; - Mediu de lucru plăcut; - Oportunități de dezvoltare; - Loc de muncă stabil; - Lucrul in ture. - Bonusuri, prime Ne extindem echipa si cautam o persoana care sa se potriveasca cu viziunea noastra.

regiune Moldova Strășeni

OLISGRUP

OLISGRUP

Importator si distribuitor oficial si exclusiv a brandurilor Villager, Worker, AGM. Comercializarea produselor de gradinarit si constructie la fel si mobila pentru gradina.